KONST / Litografier / Färglitografi 12213463
nr 1221 3463
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, PT, signerad, 93. Motivet: 48x45
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:38:41
500 kr
700 kr
800 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén